Globus - šáteček v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt šáteček platné od 23.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt šáteček a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt šáteček za výhodnou cenu 14,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 29.6.2022. Pokud si výrobek šáteček chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Šáteček s náplní** - 100 g  

*

14,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Šáteček v letácích Globus

 

Šáteček - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt šáteček a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt šáteček hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt šáteček právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt šáteček i v jiných obchodech jako Albert Hypermarket, JIP, Pramen CZ, Javor, Qanto market nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: šuplíkový mrazák, štípač dřeva, šampón na koberce, šněrovací obuv, šampon na vlasy a tělo, šatovka, šicí stroj, šněrovací kozačky, špuntová sluchátka, šroub metrický. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte šáteček

Nejnovější letáky