Letáky a informace o prodejci SEVT

O společnosti SEVT

Firma vznikla už v roce 1992 a zabývá se vydáváním hospodářských a úředních tiskopisů, prodejem odborné literatury, kancelářských potřeb, školního sortimentu a také distribucí věstníků a zpravodajů. 3 kamenné pobočky najdete v Brně, v Českých Budějovicích a v Praze nebo si objednejte zboží online na e-shopu https://www.sevt.cz/. Zásilku si můžete vyzvednout na 1 400 výdejních místech po celé České republice.

Proč nakupovat v SEVT?

V SEVT pořídíte například výbavu pro svého školáka za vynikající cenu. Prohlédněte si sortiment v pravidelném čtvrtletním katalogu, který SEVT vydává. Najdete tu vše pro školáky nebo předškoláky – ať už se jedná o výtvarné potřeby, hračky nebo dětské knihy. Hladce vybavíte svou kancelář v práci i doma. SEVT nabízí také drogerii, vyberete si z široké škály čistících a dezinfekčních prostředků.

Akční letáky SEVT

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku SEVT a pořiďte vše do kanceláře, domova i do školy za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.