TREFA coop - sirup v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě TREFA coop na produkt sirup platné od 19.1.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu TREFA coop na produkt sirup a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
TREFA coop
 
TREFA coop
19.1.-25.1.2022 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
 
Sirup - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
TREFA coop
 
TREFA coop
Frupper sirup 0,7 l - S příchutí broskvová, jahodová   NEPLATNÝ LETÁK
9.6.-15.6.2021
26,90 Kč
TREFA coop
 
TREFA coop
Frupper ovocný sirup 0,7 l - vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
30.6.-6.7.2021
26,90 Kč
TREFA coop
 
TREFA coop
Jupí Superovocný sirup 0,7 l vybrané druhy -   NEPLATNÝ LETÁK
14.7.-20.7.2021
36,90 Kč
TREFA coop
 
TREFA coop
Frupper Ovocný sirup extra hustý 0,7 l - vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
4.8.-10.8.2021
26,90 Kč
TREFA coop
 
TREFA coop
1 l = 28,43 Dobrý sirup 0,7 l - vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
18.8.-24.8.2021
19,90 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu TREFA coop na produkt sirup a máme nejnovější akční letáky obchodu TREFA coop na produkt sirup hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt sirup právě v obchodě TREFA coop, můžete hledat stejný produkt sirup i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, Kaufland, Dr. Max, BILLA nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slazené kondenzované mléko, slepice, Sunárek, střešní nosič, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, sádrokartonová deska, samoopalovací mléko. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Trefa Coop

Supermarkety Trefa naleznete v jižních Čechách ve větších i menších městech a obcích. Celkem 30 prodejen nabízí svým zákazníkům potravinové i nepotravinové zboží za vynikající a dostupné ceny. Aktuální akční leták vychází každou středu a najdete v něm výrobky ve slevách za bezkonkurenční cenu. Sledujte pravidelně aktuální leták a nakupte potraviny ve slevě. Na kompasslev.cz vás o všech akcích budeme informovat včas. Využijte výhodných nabídek.

Sirup - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci