coop JEDNOTA - sladké pečivo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě coop JEDNOTA na produkt sladké pečivo platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu coop JEDNOTA na produkt sladké pečivo a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Sladké pečivo - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
coop JEDNOTA
 
coop JEDNOTA
OPAVIA Brumík 30 g mléčný - čokoládový 23 Kč/100 g   NEPLATNÝ LETÁK
18.8.-31.8.2021

*

6,90 Kč
coop JEDNOTA
 
coop JEDNOTA
OPAVIA Brumík 30 g mléčný - čokoládový 23 Kč/100 g   NEPLATNÝ LETÁK
18.8.-31.8.2021

*

6,90 Kč
coop JEDNOTA
 
coop JEDNOTA
Karuzo 62 g - Jogurt-Jahoda, Kakao-Tiramisu COMPERIO 15,97 Kč/100 g   NEPLATNÝ LETÁK
23.6.-20.7.2021

*

9,90 Kč
coop JEDNOTA
 
coop JEDNOTA
Donut 56 g - vybrané druhy BIDFOOD ČR 17,68 Kč/100 g   NEPLATNÝ LETÁK
4.8.-17.8.2021

*

9,90 Kč
coop JEDNOTA
 
coop JEDNOTA
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
19.6.-16.7.2019 viz leták viz leták
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu coop JEDNOTA na produkt sladké pečivo a máme nejnovější akční letáky obchodu coop JEDNOTA na produkt sladké pečivo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt sladké pečivo právě v obchodě coop JEDNOTA, můžete hledat stejný produkt sladké pečivo i v jiných obchodech jako MAKRO, Astur & Qanto velkoobchod, TESCO, coop TERNO, JIP nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slazené kondenzované mléko, slepice, Sunárek, střešní nosič, skládací přepravka, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, sádrokartonová deska. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Coop Jednota

Coop Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, patří mezi řetězce skupiny Coop. Jde o maloobchodní síť vlastnící malé prodejny na vesnicích, ale i supermarkety situované do větších obcí a měst. Máte ve své blízkosti některou z prodejen? Sledujte pravidelně leták Coop Jednota a nenechte si ujít zajímavé slevy. I v menších obcích a na vesnicích se dá nakupovat výhodně. Přesvědčte se o tom sami. Vybírejte z kvalitního potravinového i nepotravinového sortimentu všech známých i méně známých značek. Coop Jednota navíc upřednostňuje regionální výrobce a dodavatele. Získáte tak záruku, že zboží, které má být čerstvé k vám necestovalo přes půl Evropy.

Sladké pečivo - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci