Kubík - slané pečivo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kubík na produkt slané pečivo platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kubík na produkt slané pečivo a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Slané pečivo - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kubík
 
Kubík
Rohlík 43 g -   NEPLATNÝ LETÁK
10.8.-16.8.2021
1,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Kaiserka 55–60 g - Vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
10.8.-16.8.2021
3,50 Kč
Kubík
 
Kubík
Vícezrnné pečivo 80 g -   NEPLATNÝ LETÁK
10.8.-16.8.2021
6,50 Kč
Kubík
 
Kubík
Hradišťská houska 260 g - Omládková, 4 ks   NEPLATNÝ LETÁK
10.8.-16.8.2021
14,90 Kč
Kubík
 
Kubík
Selský chléb 405 g S kvasem -   NEPLATNÝ LETÁK
27.7.-2.8.2021
26,90 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kubík na produkt slané pečivo a máme nejnovější akční letáky obchodu Kubík na produkt slané pečivo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt slané pečivo právě v obchodě Kubík, můžete hledat stejný produkt slané pečivo i v jiných obchodech jako PENNY, Kaufland, Albert Hypermarket, TESCO, Globus nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, střešní nosič, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, sádrokartonová deska, samoopalovací mléko, sanitka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Kubík

Firma Kubík působí na trhu už 29 let. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu, která má opravdu široký záběr. Kubík se věnuje prodeji potravin, provozuje síť kaváren s rychlým občerstvením YES Café, prodává bytový textil a funguje také jako cestovní kancelář Kubík Travel. Pobočky Kubíka naleznete například v Hradci Králové, Pardubicích, Moravské Třebové nebo v Peci pod Sněžkou. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně zajímavou nabídku slev. Všechny akce najdete na jednom místě na kompasslev.cz. S námi se o všech nabídkách dozvíte včas.

Slané pečivo - prodejci

Nejnovější letáky

Produkty

Prodejci