Žabka - slané pečivo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Žabka na produkt slané pečivo platné od 19.1.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Žabka na produkt slané pečivo a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Žabka
 
Žabka
19.1.-1.2.2022 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
 
Slané pečivo - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Žabka
 
Žabka
Chléb špaldový 500 g - Chléb toustový máslový 500 g 32,90   NEPLATNÝ LETÁK
7.7.-20.7.2021

*

34,90 Kč
Žabka
 
Žabka
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
29.5.-11.6.2019 viz leták viz leták
Žabka
 
Žabka
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
26.6.-9.7.2019 viz leták viz leták
Žabka
 
Žabka
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
24.7.-6.8.2019 viz leták viz leták
Žabka
 
Žabka
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
21.8.-3.9.2019 viz leták viz leták
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Žabka na produkt slané pečivo a máme nejnovější akční letáky obchodu Žabka na produkt slané pečivo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt slané pečivo právě v obchodě Žabka, můžete hledat stejný produkt slané pečivo i v jiných obchodech jako PENNY, Kaufland, Albert Hypermarket, TESCO, Globus nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, střešní nosič, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, sádrokartonová deska, samoopalovací mléko, sanitka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Žabka 

Populární maloobchodní síť prodejen Žabka působí zejména v Praze a Středočeském kraji. Zákazníkům nabízí pohodlný nákup široké nabídky potravin, nápojů a drogerie. Od roku 2011 je Žabka součástí skupiny Tesco. V obchodech se velmi snadno zorientujete a nakoupíte zde vše, co potřebujete pro svou každodenní potřebu. Ze širokého sortimentu potravin a drogistického zboží si určitě vyberete. Sledujte pravidelně aktuální leták s mimořádně výhodnou nabídkou slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Slané pečivo - prodejci

Nejnovější letáky

Produkty

Prodejci