Sleďový salát - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt sleďový salát? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je sleďový salát. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu sleďový salát.

Výrobek sleďový salát je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Kaufland. Můžete jej pořídit za 15,90 Kč, tato akce platí od 18.5. do 24.5.2022.

Výrobek sleďový salát je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Kaufland, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt sleďový salát pořídit v obchodech Kaufland, v právě probíhající akci tam stojí 15,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
VARMUŽA Sleďový salát - s cibulí a okurkou v hořčičné omáčce 100 g  

*

15,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
RYBÍ SALÁT V MAJONÉZE, SKANDINÁVSKÝ SLEĎOVÝ SALÁT, TRESKA V MAJONÉZE • bal.: 150 g • cena za 150 g Kód zboží: 431187 -  

**

17,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
viz leták viz leták
MAKRO
 
MAKRO
viz leták viz leták
MAKRO
 
MAKRO
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Sleďový salát v letácích

 

Sleďový salát - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt sleďový salát. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt sleďový salát a jako první se dozvíte, pokud bude sleďový salát v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt sleďový salát.

Zkontrolujte cenu produktu sleďový salát u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte sleďový salát

Nejnovější letáky