Slovenský salám - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt slovenský salám? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je slovenský salám. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu slovenský salám.

Výrobek slovenský salám je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 56,00 Kč, tato akce platí od 30.3. do 24.5.2022.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
KRÁSNO SLOVENSKÝ SALÁM • bal.: cca 1,7 kg • cena za 1 kg -  

**

56,00 Kč
Astur & Qanto velkoobchod
 
Astur & Qanto velkoobchod
viz leták viz leták
Bala
 
Bala
viz leták viz leták
Bala
 
Bala
viz leták viz leták
coop JEDNOTA
 
coop JEDNOTA
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Slovenský salám v letácích

 

Slovenský salám - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt slovenský salám. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt slovenský salám a jako první se dozvíte, pokud bude slovenský salám v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt slovenský salám.

Zkontrolujte cenu produktu slovenský salám u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Astur & Qanto velkoobchod, coop JEDNOTA, Bala, ESO MARKET. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte slovenský salám

Nejnovější letáky