Směsný tuk - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt směsný tuk? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je směsný tuk. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu směsný tuk.

Výrobek směsný tuk je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Kaufland. Můžete jej pořídit za 19,90 Kč, tato akce platí od 18.5. do 24.5.2022.

Výrobek směsný tuk je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech BILLA, Kaufland, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt směsný tuk pořídit v obchodech Kaufland, v právě probíhající akci tam stojí 19,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
ZLATÁ HANÁ Směsný tuk - roztíratelný tuk 73 % Max. 10 kusů na osobu/den 250 g (=100 g 7,96)  

*

19,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Créme Bonjour bal.: 250 g, cena za 250 g -  

**

31,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Créme Bonjour, Rama plant butter 250 g, 2 druhy 100 g = 13,96 Kč - cena je platná s Billa Bonus kartou  

*

34,90 Kč
Bala
 
Bala
viz leták viz leták
MAKRO
 
MAKRO
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Směsný tuk v letácích

 

Směsný tuk - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt směsný tuk. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt směsný tuk a jako první se dozvíte, pokud bude směsný tuk v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt směsný tuk.

Zkontrolujte cenu produktu směsný tuk u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Ratio, MAKRO, Bala, BILLA, Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte směsný tuk

Nejnovější letáky