Šortky - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt šortky? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je šortky. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu šortky.

Výrobek šortky je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě PEPCO. Můžete jej pořídit za 60,00 Kč, tato akce platí od 16.6. do 29.6.2022.

Výrobek šortky je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Globus, PEPCO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt šortky pořídit v obchodech PEPCO, v právě probíhající akci tam stojí 60,00 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PEPCO
 
PEPCO
Plavky pro celou rodinu - na výběr: šortky pro chlapečky, velikosti: 92–128 cm – 60 Kč, jednodílné plavky pro holčičky, velikosti: 92–128 cm – 90 Kč, bikiny pro dámy, velikosti: S–XXL, kalhotky – 90 Kč, podprsenka – 120 Kč  
60,00 Kč
PEPCO
 
PEPCO
Šortky s mašlemi* - 100% bavlna, pro holčičky, s proužkovaným potiskem, velikosti: 74–98 cm  
60,00 Kč
PEPCO
 
PEPCO
Šortky s kapsami - 100% bavlna, pro chlapečky, s vázáním v pase a ozdobnými knoflíčky, velikosti: 74–98 cm  
60,00 Kč
Globus
 
Globus
AKCE na vybrané dámské, pánské, dětské oděvy - tričko, šortky, bunda, obuv a doplňky značky Loap - Ceny od  

*

130,00 Kč
Dedra
 
Dedra
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Šortky v letácích

 

Šortky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt šortky. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt šortky a jako první se dozvíte, pokud bude šortky v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt šortky.

Zkontrolujte cenu produktu šortky u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Lidl, PEPCO, Globus, Norma, Dedra, kik. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4K monitor, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte šortky

Nejnovější letáky