Letáky a informace o prodejci Sparkys

O společnosti Sparkys

Prodejna hraček je na českém trhu už 20 let. Za tu dobu otevřela 18 obchodů po celé České republice. Seženete tu hračky pro všechny věkové kategorie. Několikrát do roka nabízí Sparkys svým zákazníkům nabídku výrobků všeho druhu za výjimečně nízké ceny, kterou si můžete prohlédnout v sezónních katalozích. Během roku připravuje firma také výhodné akce na určitý druh zboží. Ve Sparkys si vybere každé dítě i dospělý.

Proč nakupovat ve Sparkys?

Zamilujete si příjemnou atmosféru obchodů a vstřícný personál, který vám pomůže s výběrem. Ve Sparkysu zkrátka zapomenete na starosti všedního dne a na chvilku se přenesete do dětského světa plného her a bezstarostnosti. Pokud se stanete členy věrnostního klubu, získáte výhody ke každému nákupu. Ve Sparkys nakoupíte pro své děti auta, autodráhy, vláčky, puzzle, hry, školní potřeby ale i oblečení nebo dárky. Nakupte na pobočkách nebo využijte e-shop a pořiďte svým dětem smysluplné hračky z pohodlí domova.

Akční letáky Sparkys

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Sparkys a nenechte si utéct zajímavé slevy na hračky za pohádkově nízké ceny. Udělejte svým dětem radost, a přitom šetřete peněženku. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.