Globus - Sporáky a trouby v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Sporáky a trouby platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Sporáky a trouby a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Sporáky a trouby za výhodnou cenu 2 999,00 Kč. Tato slevová akce platí od 7.7. do 13.7.2022. Pokud si výrobek Sporáky a trouby chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
minitrouba
Orava Minitrouba s plotýnkami Elektra X1 objem trouby 34 l, regulace teploty 100–230 °C, litinové plotny o průměru 155 mm a 185 mm, grilovací rošt, odkapávací plech, funkce trouby a vařiče současně, příkon: 3600 W -  

*

2 999,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Sporáky a trouby v letácích Globus

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Sporáky a trouby a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Sporáky a trouby hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Sporáky a trouby právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Sporáky a trouby i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, startovací kabely, sacher dort, skládací přepravka, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sauna. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Sporáky a trouby

Nejnovější letáky