PENNY - Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny za výhodnou cenu 8,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
mýdlo
LUXUSNÍ MÝDLO BE IN - různé druhy | 100 g  
8,90 Kč
PENNY
 
PENNY
tekuté mýdlo, mýdlo
TEKUTÉ MÝDLO FANCY - různé druhy 1 l  
22,90 Kč
PENNY
 
PENNY
sprchový gel
SPRCHOVÝ GEL DERMACOL* - 250 ml 100 ml 11,96 Kč  
29,90 Kč
PENNY
 
PENNY
sprchový gel
DEOSTICK OLD SPICE - různé druhy 50 ml 100 ml 149,80 Kč v nabídce také sprchový gel za 74,90 Kč  
74,90 Kč
PENNY
 
PENNY
Head & Shoulders
ŠAMPON HEAD & SHOULDERS - různé druhy 300 ml 100 ml 28,30 Kč  
84,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny v letácích PENNY

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, skládací přepravka, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sauna. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Sprchové gely, mýdla, pěny, šampóny

Nejnovější letáky