Teta drogerie - sprchový gel v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt sprchový gel platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt sprchový gel a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt sprchový gel za výhodnou cenu 29,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek sprchový gel chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek sprchový gel ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 21,50 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Ameté, 4ward sprchový gel 250 ml nebo 300 ml, různé druhy -  

*

29,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dove - sprchové gely 250 ml, různé druhy  

*

44,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
adidas dámský nebo pánský sprchový gel 250 ml, různé druhy -  

*

49,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Fa dámský nebo pánský sprchový gel 400 ml, různé druhy -  

*

59,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
STR8 sprchový gel 250 ml, různé druhy * TETA Klub platí i na sprchové gely 400 ml -  

*

59,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Sprchový gel v letácích Teta drogerie

 

Sprchový gel - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt sprchový gel a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt sprchový gel hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt sprchový gel právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt sprchový gel i v jiných obchodech jako Dedra, ROSSMANN, Astur & Qanto velkoobchod, BILLA, BetterStyle nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sedací úvaz, sněhové frézy. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte sprchový gel

Nejnovější letáky