OBI - šroubovák v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě OBI na produkt šroubovák platné od 18.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu OBI na produkt šroubovák a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
OBI
 
OBI
viz leták viz leták
OBI
 
OBI
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Šroubovák v letácích OBI

Leták OBI
Leták OBI - 18.5.2022 - 29.5.2022.
18.5.-29.5.2022
Platný ve všech prodejnách OBI
Leták OBI
Leták OBI - 18.5.2022 - 29.5.2022.
18.5.-29.5.2022
Platný ve všech prodejnách OBI
 

Šroubovák - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu OBI na produkt šroubovák a máme nejnovější akční letáky obchodu OBI na produkt šroubovák hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt šroubovák právě v obchodě OBI, můžete hledat stejný produkt šroubovák i v jiných obchodech jako HORNBACH, TESCO, Globus nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: šuplíkový mrazák, štípač dřeva, šněrovací obuv, šněrovací kozačky, špuntová sluchátka, šroub metrický, šroub samovrtný, šindel bobrovka, šampón proti parazitům, šunková kost. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte šroubovák

Nejnovější letáky