Teta drogerie - STR8 v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt STR8 platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt STR8 a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt STR8 za výhodnou cenu 59,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek STR8 chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
STR8 sprchový gel 250 ml, různé druhy * TETA Klub platí i na sprchové gely 400 ml -  

*

59,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

STR8 v letácích Teta drogerie

 

STR8 - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt STR8 a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt STR8 hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt STR8 právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt STR8 i v jiných obchodech jako JIP nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sedací úvaz, sněhové frézy. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte STR8

Nejnovější letáky