Teta drogerie - tablety do myčky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt tablety do myčky platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt tablety do myčky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt tablety do myčky za výhodnou cenu 189,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek tablety do myčky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek tablety do myčky ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 115,00 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Cif - ECO tablety 38/46 ks  

*

189,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Somat Mega (*) 90-51 ks, gel 2x 790/684 ml -  

*

249,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jar - kapsle 92/70/56 ks  

*

379,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Tablety do myčky v letácích Teta drogerie

 

Tablety do myčky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt tablety do myčky a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt tablety do myčky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt tablety do myčky právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt tablety do myčky i v jiných obchodech jako Dedra, Kaufland, Astur & Qanto velkoobchod, Globus, BetterStyle nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Toma Natura, tyrolské klobásky, termoboty, termobunda, termodžíny, termokalhoty, termopunčocháče, termospodky, termotriko, toustovač. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte tablety do myčky

Nejnovější letáky