Taft - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt Taft? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Taft. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Taft.

Výrobek Taft je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě TOP drogerie. Můžete jej pořídit za 79,90 Kč, tato akce platí od 19.5. do 28.5.2022.

Výrobek Taft je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Supermarket, BILLA, Globus, TOP drogerie. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Taft pořídit v obchodech TOP drogerie, v právě probíhající akci tam stojí 79,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
TOP drogerie
 
TOP drogerie
Taft Power SPORT gel - 84,90 EXTREME gel - 109,90 vosk - 84,90 lak na vlasy 250 ml - 79,90 -  

*

79,90 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Taft Lak na vlasy • 250 ml • 100 ml = 35,96 Kč • vybrané druhy -  

*

89,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Taft lak na vlasy - 250 ml více druhů 100 ml = 35,96 Kč  

*

89,90 Kč
Globus
 
Globus
Taft pěnové tužidlo, různé druhy 200 ml 100 ml = 44,95 -  

*

89,90 Kč
Astur & Qanto velkoobchod
 
Astur & Qanto velkoobchod
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Taft v letácích

 

Taft - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Taft. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Taft a jako první se dozvíte, pokud bude Taft v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Taft.

Zkontrolujte cenu produktu Taft u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Astur & Qanto velkoobchod, Globus, dm drogerie, ROSSMANN, BILLA, Hruška, Albert Supermarket. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Taft

Nejnovější letáky