Leták Tamda Foods - 15.3.2023 - 21.3.2023 - str. 12 *

12 / 45

Leták Tamda Foods - 15.3.2023 - 21.3.2023 - Produkty v akci - mléko, sušenky, lízátko, BeBe, Opavia, BeBe Dobré ráno, Eukalyptus, brambůrky, chipsy, cukr, chilli. Strana 12.
12 / 45

Prolistujte si tento leták obchodu Tamda Foods platný od 15.3.2023 do 21.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 44 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Tamda Foods nabízí slevy na více než 460 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Tamda Foods ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 44. Na aktuální stránce najdete akce na mléko, cukr, brambůrky, chilli, sušenky, lízátko, BeBe, nicméně Tamda Foods v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na káva, arašídy, Nescafé, instantní káva, kokos, rajčata, zakysaná smetana, proteinová tyčinka, Manner, Mimoni. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Tamda Foods, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Tamda Foods

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

V České republice se spotřebují každým rokem miliony litrů mléka. Nemusí však jít přímo o mléko kravské, lidé konzumují i mléka kozí či ovčí.

Mléka v akci se u nás vypije každý rok obrovské množství

Česká republika patří mezi regiony, kde se kravské mléko pilo po staletí, a většina obyvatel má také v genech informaci o mléku, jakožto stravitelné potravině. Máme v tom jistou výhodu vůči některým národům, například Asiatům, kde se vyskytuje větší podíl nesnášenlivosti laktózy, a kde se lidé mléku spíše vyhýbají. Dle nedávných statistických průzkumů připadá na jednoho obyvatele České republiky každý rok přibližně 260 kg spotřebovaného mléka a mléčných výrobků.

Možná se ptáte, proč se mléko pasterizuje. Pasterizace je krátkodobý tepelný ohřev, který zlikviduje veškeré patogenní (choroboplodné) zárodky, které mohou být v mléce přítomné při procesu dojení a transportu mléka do stáčíren a plnicích zařízení. Veškerá mléka, která zákazníci nakupují, jsou pasterizovaná právě z hygienických důvodů.

 
Cukr

Cukrová řepa a cukrová třtina jsou dva hlavní zdroje výroby cukru. Známe ale ještě další alternativy sladidel, a to nemáme na mysli sladidla syntetická.

Cukr v akci nebývá jen rafinovaný bílý

Mnozí z vás pamatují ještě dobu socialismu, z níž si při troše snahy dovedete vybavit regály obchodů v místních samoobsluhách či v prodejnách se smíšeným zbožím. Tehdy jste v nich mohli zakoupit pouze cukr řepný, rafinovaný, čistě bílý. Vypadal na první pohled efektně, čistě a zdánlivě zdravě. Na bílý řepný cukr se však snesla vlna kritiky a jsou mu také přičítány některé škodlivé vlivy, zejména v souvislosti s civilizačními chorobami. Vtip je v tom, že bílý cukr postrádá

Některým lidem však stále vyhovuje používat klasický cukr bílý, a tak je nutné sortiment těchto výrobků přizpůsobit zákaznické poptávce. Dá se však předpokládat, že její vývoj se bude v budoucnu více přiklánět ke zdravějším variantám sladidel.

 
B BeBe Dobré ráno K LON BeBe ráno Dobré R OPAVIA Opavia BeBe 50g EAN VÍCE DRUHÚ 800075 kakao 810012 kakao-30% cukr 805490 mléko 805513 musli BeBe Dobré ráno Bottle POP LOLLIPOP JOHNYBE T Kakaove JohnyBee Bottle Pop lízátko 14g 312147 OPAVIA 1840 CENA S KARTOU COUPS -30% TOP BRNO USTI PRAHA SOPHHOSTIVICE 9.50 LOLLIPOP LOLLIPOR Bottle POP POP CENA S KARTOU 1050 NEW BRNO USTI PRAHA SOPH HOSTIVICE KELA Eukalyptus MentholBonbons Eukalyptus MentholBonbons lemon Wohltuend Für Hals und Rachen Karmelki twarde MC Robin Unin) THE TASTE THAT YOU JUST CANT GET ENOUGH OF!!! 150 g Mieszko Eukalyptus 150g EAN VÍCE DRUHŮ 500880 original 500750 extra strong 505663 lemon OPSS.. Delicious chips 934376 barbecue 934352 chilli EKSTRA MOCNY. EXTRA STARK HOT CHILI PAPRIKA FLAVOUR Eukalyptus MentholBonbons Wohltuen Für Hals und Rache Karmelki tward EKSTRA MOCNY. EXTRA STARK MC Robin CENA S KARTOU 15.⁹⁰ 90 SOPH McRobin Opss chipsy 35g EAN VÍCE DRUHŮ every day CAN BE A BBQ DAY TOP Opss. Delicious chips CENA S KARTOU BRNO USTI PRAHA HOSTIVICE BARBECUE FLAVOUR TOP BRNO USTI PRAHA SOPHHOSTIVICE 550

Další letáky Tamda Foods

Nejnovější letáky