Tchibo - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Tchibo, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Tchibo a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Tchibo, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

 

Pro možnost výhodného nákupu nabízí prodejce Tchibo nejen pravidelné slevové akce, ale také možnost nakupovat prostřednictvím věrnostního programu.

Tchibo

Velký řetězec Tchibo nabízí svým zákazníkům výrobky nejen z oblasti kávy a s ní spojených produktů, ale také možnost, jak výhodně a kvalitně nakoupit v kategorii módy, domácnosti, techniky nebo sportu. Vybavit se zde tedy můžete i pro chvíle volna a oddychu.

V nabídce je totiž i tzv. outlet. Tedy produkty, které pocházejí ze starších kolekcí, ale jsou stále v prvotřídní kvalitě. Ceny se mohou u těchto výrobků snížit o 30–70 %. Sleva se tak může týkat i oblečení nebo vybavení do domácnosti.

Pro slevy a akce na vybrané druhy zboží je informačním prostředkem leták, který vychází pravidelně každé úterý a jeho platnost je většinou po čtyři dny.

Věrnostní klub

Zákazníci prodejce Tchibo mohou také vstoupit do klubu Tchibo Card a získat tak celou řadu výhod. Jednou ze zajímavých akcí tohoto klubu je možnost využívat sbírání bodů, které lze proměnit ve výhodný nákup na cokoliv z nabídky obchodu. Stačí prolistovat katalog a vybrat si z nabízeného sortimentu.

Pokud zakoupíte kávovar Esperto Caffe, pak se body za další nákupy násobí dokonce pětkrát. Mnohem levněji pak pořizujete kupříkladu kapsle do tohoto kávovaru.

Další výhodou pro členy věrnostního klubu je možnost dopravy a dobírky zdarma. Vzhledem k tomu, že je doprava a poštovné v současné době celkem nákladnou záležitostí, jedná se o nabídku, o které je jistě dobré uvažovat.

Pro možnost výhodného nákupu je pro všechny zákazníky připraven slevový kód, který lze uplatnit na konkrétní druh zboží. Může se jednat i o třicet procent z ceny zboží.

Každý slevový kupón je časově omezen. Po uplynutí lhůty pro využití této možnosti, se nabídka opět aktualizuje. Jeho použití je velice jednoduché. Poté, co si zákazník vybere konkrétní druh zboží, zobrazí si slevový kód. Při objednávce jej opíše nebo zkopíruje do příslušné kolonky. Sleva bude automaticky odečtena.

Nejnovější letáky

Prodejci - oblečení