Teta drogerie - tekuté mýdlo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt tekuté mýdlo platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt tekuté mýdlo a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt tekuté mýdlo za výhodnou cenu 54,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek tekuté mýdlo chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek tekuté mýdlo ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě PENNY, stojí tam 19,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
SANYTOL - dezinfekční tekuté mýdlo 250 ml, různé druhy  

*

54,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
500 ml Dove - tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml, různé druhy  

*

54,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Palmolive - tekuté mýdlo 1 l, náhradní náplň, různé druhy  

*

89,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Tekuté mýdlo v letácích Teta drogerie

 

Tekuté mýdlo - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt tekuté mýdlo a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt tekuté mýdlo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt tekuté mýdlo právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt tekuté mýdlo i v jiných obchodech jako Dedra, PENNY, Astur & Qanto velkoobchod, BetterStyle, Hruška nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Toma Natura, tyrolské klobásky, termoboty, termobunda, termodžíny, termokalhoty, termopunčocháče, termospodky, termotriko, toustovač. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte tekuté mýdlo

Nejnovější letáky