Telecí maso - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt telecí maso? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je telecí maso. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu telecí maso.

Výrobek telecí maso je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Globus. Můžete jej pořídit za 359,00 Kč, tato akce platí od 12.5. do 18.5.2022.

Výrobek telecí maso je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Globus, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt telecí maso pořídit v obchodech Globus, v právě probíhající akci tam stojí 359,00 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Telecí maso na řízky Globus v kuchyňské úpravě - 1 kg  

*

359,00 Kč
Globus
 
Globus
Telecí steak Trapeur Globus telecí kýty 1 kg -  
369,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Telecí pečeně bez kosti s řetízkem - • milkfed (mléčná) • původ: Belgie • vakuově baleno • bal.: cca 2 kg • cena za 1 kg  

**

479,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
NAŠE ZNAČKA METRO CHEF TELECÍ TOMAHAWK - Splňuje přísnou normu IFS a přináší praktické velikosti balení, aby se co nejvíce přizpůsobila vašim potřebám. • mléčný (milkfed) • původ: Belgie • vakuově baleno • bal.: cca 500 g • cena za 1 kg  

**

599,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Telecí t-bone steak - • původ: Nizozemsko • bal.: cca 300 g • cena za 1 kg  

**

659,00 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Telecí maso v letácích

 

Telecí maso - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt telecí maso. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt telecí maso a jako první se dozvíte, pokud bude telecí maso v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt telecí maso.

Zkontrolujte cenu produktu telecí maso u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků JIP, MAKRO, Globus, Lidl. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte telecí maso

Nejnovější letáky