Teta drogerie - tělové mléko v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt tělové mléko platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt tělové mléko a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt tělové mléko za výhodnou cenu 129,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek tělové mléko chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek tělové mléko ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Kaufland, stojí tam 119,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Lactovit tělové mléko 400 ml, různé druhy -  

*

129,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Barnängen tělová mléka 400 ml, různé druhy -  

*

149,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Mixa tělové mléko 400 ml -  

*

154,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Tělové mléko v letácích Teta drogerie

 

Tělové mléko - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt tělové mléko a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt tělové mléko hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt tělové mléko právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt tělové mléko i v jiných obchodech jako Magistra Lékárny, BetterStyle, AVON, Dr. Max, Lékárna AVE nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Toma Natura, tyrolské klobásky, termoboty, termobunda, termodžíny, termokalhoty, termopunčocháče, termospodky, termotriko, toustovač. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte tělové mléko

Nejnovější letáky