Leták Tescoma leden 2023 - str. 11 *

11 / 68

Leták Tescoma - Produkty v akci - hrnec, mlýnek na koření, podložka, sada nádobí, nádobí, plech na pečení, rendlík. Strana 11.
11 / 68

Prolistujte si tento leták obchodu Tescoma platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 67 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Ostatní. Tento leták Tescoma nabízí slevy na více než 238 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Tescoma ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 67. Na aktuální stránce najdete akce na hrnec, mlýnek na koření, podložka, sada nádobí, nádobí, plech na pečení, rendlík, nicméně Tescoma v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na termoska, rukavice, talíř, síto. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Tescoma, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Tescoma

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
krémové polévky? Vyzkoušejte letos kaštanovou. Je vydatná, chutná a překvapivě snadná na přípravu. A dopřejete si velkou porci zdraví. Jedlé kaštany totiž obsahují jak vitamíny (například vysoké množství vitamínu C), tak minerální látky (hořčík, vápník, železo a jiné). Chybí jim sodík, glukóza a fruktóza a jsou proto vhodné pro diabetiky, celiaky i lidi, kteří trpí srdečními chorobami a vysokým krevním tlakem. Pomáhají zlepšovat zažívání, a pokud je zařadíte do pravidelného jídelníčku, prospěje to i kvalitě vlasů, nehtů a kůže. Když už toho o kaštanech víme tolik, pojďme si z nich něco dobrého uvařit a upéct! každé kuchyni, tradiční i moderní, tedy i té vaší. Atraktivní vzhled ale není to jediné, co může nabídnout. Každá nádoba má sklonerezovou poklici, třívrstvé dno a odměřovací stupnici. Rukojeti jsou duté a uzavřené, proto se do nich nedostane voda. Speciální povrchová úprava zaručuje odolnost i snadné čištění. Anglický název DELIGHT znamená požitek nebo potěšení. Nenechejte si ho ujít. novinka Sada nádobí DELIGHT, 8 dílů 4 299,- novinka Podložka rozkládací GrandCHEF 239,- Sada obsahuje: Hrnec s poklicí Ø 20 cm, 4,0 1 Kastrol s poklicí ø 18 cm, 2,01 Kastrol s poklicí Ø 20 cm, 3,01 Rendlík s poklicí Ø 16 cm, 1,51 Skladná a odolná Podložka ze žáruvzdorného silikonu je odolná až do 230 °C. Ochrání kuchyňské povrchy pod malými rendlíky i objemnými pekáči a plechy na pečení. Složte ji napůl a nezabere skoro žádné místo. Dále v prodeji: novinka Kastrol DELIGHT s poklicí ø 24 cm, 5,0 1. 1 399,- Hrnec DELIGHT s poklicí Ø 24 cm, 6,0 1. 1 499,- W bear.cana Mlýnek na pepř/sůl VIRGO WOOD 14 cm. 359,- 279,- 18 cm. 449,- 349,- 24 cm. 549,- 429,- tercoma od 279,- Potřebujete je jako sůl Polévka nejlépe chutná s čerstvě namletým pepřem a solí. Hrubost mletí si na dřevěném mlýnku s keramickým mechanismem nastavíte sami.

Další letáky Tescoma

Nejnovější letáky