Leták Tescoma únor 2023 - str. 36 *

36 / 68

Leták Tescoma - Produkty v akci - podložka, džbánek, Tescoma, zásobník na kuchyňské nářadí, zásobník, dóza na potraviny, dóza, zásobník na příbory. Strana 36.
36 / 68

Prolistujte si tento leták obchodu Tescoma platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 67 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Ostatní. Tento leták Tescoma nabízí slevy na více než 238 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Tescoma ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 67. Na aktuální stránce najdete akce na dóza na potraviny, podložka, dóza, džbánek, Tescoma, zásobník na kuchyňské nářadí, zásobník na příbory, nicméně Tescoma v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na dóza na potraviny, prkénko, stojan na kuchyňské utěrky, dóza, zásobník, forma na pečení, podnos. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Tescoma, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Tescoma

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
benefity kolekce ONLINE. Ať už skladujete potraviny, ukládáte pečivo nebo servírujete připravené jídlo, naše novinky se vám budou skvěle hodit. Navíc oceníte jejich minimalistický design. novinka Stojánek na ubrousky ONLINE 439,- Zásobník na kuchyňské nářadí ONLINE 349,- novinka Zásobník na příbory ONLINE 539,- novinka Zásobník na čajové sáčky ONLINE 499,- Dóza na potraviny ONLINE 419,- Vhodný i pro uložení cukrovinek novinka Džbán s víčkem ONLINE 1,0 I 399,- Džbán určený pro studené i teplé nápoje je vhodný do dveří lednice. Stojánek na kořenky a dochucovadla ONLINE 439,- tescoma Výrobek získal ocenění reddot design award winner 2010 Chlebovka ONLINE 42 x 24 cm 1-299,- 999,- Podložka rozkládací ONLINE, dřevěná 199,- 37

Další letáky Tescoma

Nejnovější letáky