Leták Tescoma únor 2023 - str. 45 *

45 / 68

Leták Tescoma - Produkty v akci - fondue, lopatka, vykrajovátka, Tescoma, formičky, louskáček na ořechy, stojánek na úlky, kolečko. Strana 45.
45 / 68

Prolistujte si tento leták obchodu Tescoma platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 67 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Ostatní. Tento leták Tescoma nabízí slevy na více než 238 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Tescoma ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 67. Na aktuální stránce najdete akce na fondue, lopatka, vykrajovátka, kolečko, Tescoma, formičky, louskáček na ořechy, nicméně Tescoma v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na úložný box, papír na pečení, plech na pečení, šálek, Tescoma, kolečko, formičky. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Tescoma, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Tescoma

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
Formička na včelí úlky DELÍCIA Stojánek na včelí úlky DELÍCIA 229,- 72,- Vosí hnízda odu Včelí úly, vosí hnízda nebo Pokud je máte rádi, neměla by vám doma chybět jak formička, tak stojánek. Malá šikovná formička má hned tři funkce - vytvaruje úlek, špičkou vytlačí dutinku a vykrajovátko vykrojí linecké kolečko. Oceníte i praktický stojánek, na který odložíte až 30 úlků. Malý ale šikovný Novinka Nožový louskáček na ořechy GrandCHEF snadno rozlouskne ořech napůl. Díky speciální zahnuté čepeli louskáček skořápky nedrtí, ale šetrně je rozpůlí. Je ideální pro vlašské nebo pistáciové ořechy. novinka Nožový louskáček na ořechy GrandCHEF 109,- GemmeChet tescoma Kdo je připraven, nebývá překvapen! U pečení vánočního cukroví to platí dvojnásob. Mít všechno potřebné po ruce je základ. Odbíhat neplánovaně od trouby může znamenat i nějaký ten spálený plech. A to by byla určitě škoda. Zkontrolujte včas svou výbavu na pečení, jestli vám něco nechybí. Pokud ano, nebo zkrátka jen zatoužíte po dalším vykrajovátku či novém válečku, podívejte se do našeho bohatého cukrářského sortimentu. Jistě najdete, co budete hledat. A nejspíš i něco navíc. Čokoláda není hřích Mlsné jazýčky nám dají jistě za pravdu, že život bez čokolády by byl mnohem smutnější. Elektrické Čokoládové fondue DELÍCIA je skvělou vychytávkou do domácnosti. Ozdobíte s ním zákusky, cukroví nebo třeba ovoce, čokoládu udržuje krásně hladkou a tekutou. A praktickou nálevku v misce můžete využít pro dekorování moučníků polevou. Přesně odměřeno Správně nadávkovat marmeládu do lineckého a neupatlat sebe i náčiní, to je občas boj. Aby už nebyl, máme pro vás novou dávkovací lopatku, se kterou naberete, bezpečně přenesete a přesně nadávkujete krémové nebo želatinové směsi typu marmeláda, čokoládová pomazánka a podobně. Výsuvný díl se stupnicí je navržen pro přesné odměřování a pohodlné dávkování. Vykrajovátka vánoční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks 159,- Výrobek získal ocenění S Kitchen Innovation Award 2017 Čokoládové fondue DELÍCIA 899,- 699,- novinka Dávkovací lopatka DELÍCIA 89,-

Další letáky Tescoma

Nejnovější letáky