Leták Tescoma leden 2023 - str. 56 *

56 / 68

Leták Tescoma - Produkty v akci - pepřenka, konvička, aroma difuzér, aromalampa, ohřívač, váza, obal na květináč. Strana 56.
56 / 68

Prolistujte si tento leták obchodu Tescoma platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 67 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Ostatní. Tento leták Tescoma nabízí slevy na více než 238 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Tescoma ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 67. Na aktuální stránce najdete akce na aroma difuzér, ohřívač, váza, pepřenka, aromalampa, obal na květináč, konvička, nicméně Tescoma v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na Tescoma, aromalampa, Concept, žehlicí prkno. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Tescoma, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Tescoma

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
Na pomezi mezi bytovými doplnky a vybavenim kuchyne je elegantní ohřívač na čajovou konvici, kompatibilní se všemi konvicemi na čaj z našeho sortimentu. Jedna až dvě čajové svíčky udrží čaj teplý a zároveň vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru. novinka Brzy v prodeji Ohřívač na konvice FANCY HOME Stones bílá 669,- Oválný nízký květináč FANCY HOME Stones šedá, bílá 699,- 549,- ČESKÁ KVALITA fescent 18- Konvice MONTE CARLO 1,5 l, s vyluhovacím sítkem 3 barvy 499,- Obal na květináč FANCY HOME Stones šedá, bílá malý. 149,- 115,- velký. 379,- Bila solnicka a seda peprenka ve tvaru oblazků s barevne i tvarově sladěným stojánkem na ubrousky přinášejí oblíbenou linii FANCY HOME Stones na jídelní stůl. novinka Solnička a pepřenka FANCY HOME Stones 299,- Keramický difuzér FANCY HOME Stones šedá, bílá 369,- 289,- novinka Stojánek na ubrousky FANCY HOME Stones šedá, bílá 249,- Aromalampa FANCY HOME Stones šedá, bílá 479,- Stojánek na čajové svíčky FANCY HOME Stones 2 ks šedá, bílá 279,- Váza FANCY HOME Stones šedá, bílá 17 cm. 399,- 23 cm. 649,- 57

Další letáky Tescoma

Nejnovější letáky