Leták Tescoma únor 2023 - str. 64 *

64 / 68

Leták Tescoma - Produkty v akci - odstraňovač vodního kamene, multifunkční čistič, čistič nerezových povrchů, čistič na trouby, čistič skla, čistič kuchyní, čistič na indukční a sklokeramické desky, organizér, Tescoma, mop, úklidové vědro. Strana 64.
64 / 68

Prolistujte si tento leták obchodu Tescoma platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 67 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Ostatní. Tento leták Tescoma nabízí slevy na více než 238 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Tescoma ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 67. Na aktuální stránce najdete akce na odstraňovač vodního kamene, mop, multifunkční čistič, organizér, čistič nerezových povrchů, čistič na trouby, čistič skla, nicméně Tescoma v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mop, smeták, Tescoma, lopatka a smetáček, úklidový set, forma na pečení, forma na bábovku, šálek, Tescoma. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Tescoma, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Tescoma

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
Čističe Profi MATE • dokonale odstraní nečistoty jsou ekologické, vyrobené z biologicky rozložitelných látek na bázi rostlinných a minerálních surovin Čistič ProfiMATE 500 ml, Aloe vera 129,- 1. Univerzální čistič do kuchyně, antibakteriální 2. Čistič na sklo, zrcadla a glazované povrchy 3. Čistič na nerezové nádobí 4. Čistič na indukční a sklokeramické desky 5. Čistič na trouby, sporáky a grily 6. Čistič na krbová skla 7. Čistič na vodní kámen aloe vera tescoma. ProfiMATE eco Čistič na nerezové nádobí Pomůže vám nahoru Pevná, skladná a přenosná stolička je v domácnosti nepostradatelná. Dostanete se díky ní tam, kam běžně nedosáhnete. Pomocí držadla ji můžete přenášet i skladovat zavěšenou na zdi v samostatně prodávané úchytce PROFIMATE. aloe vera Skladování ve vědru šetří místo Úložný organizér, užitečný doplněk k Úklidovému vědru ProfiMATE, pojme i čisticí prostředky ve velkých baleních. Díky pohodlné rukojeti ho lze snadno z vědra vyjmout a přenášet. Posuvné přepážky umožňují oddělené uložení čističů, návleků, houbiček a utěrek. Vše tak skladujete přehledně a úsporně na jednom místě. tescoma. tescoma ProfiMATE eco Univerzální čistič do kuchyně antibakteriální ProfiMATE eco Úložný organizér na čisticí prostředky ProfiMATE 799,- 629,- Čistič ProfiMATE 1 000 ml, Pomeranč a citronová tráva 149,- na dřevěné tové podlahy a citronová tráva inate floor cleaner nd lemon grass 1. Čistič na dřevěné a laminátové podlahy 2. Čistič na keramické a vinylové podlahy A novinka Stolička skládací Profi MATE 699,- Úklidové vědro ProfiMATE 10 I, skládací 439,- Úklidové vědro ProfiMATE 121 599,- ANG Ždímací mop ProfiMATE 629,- 65

Další letáky Tescoma

Nejnovější letáky