Lidl - těstoviny v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Lidl na produkt těstoviny platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Lidl na produkt těstoviny a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Těstoviny - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Lidl
 
Lidl
Těstoviny - z tvrdé pšenice, špagety/ linguine/tarhoňa/ tort, 1 kg = 25,80 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
1.11.-7.11.2021

*

12,90 Kč
Lidl
 
Lidl
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
27.5.-2.6.2019 viz leták viz leták
Lidl
 
Lidl
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
3.6.-9.6.2019 viz leták viz leták
Lidl
 
Lidl
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
3.6.-9.6.2019 viz leták viz leták
Lidl
 
Lidl
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
10.6.-16.6.2019 viz leták viz leták
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Lidl na produkt těstoviny a máme nejnovější akční letáky obchodu Lidl na produkt těstoviny hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt těstoviny právě v obchodě Lidl, můžete hledat stejný produkt těstoviny i v jiných obchodech jako PENNY, Albert Hypermarket, TESCO, Globus, Albert Supermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: telecí játra, tyrolské klobásky, terárium, termoboty, termobunda, termodžíny, termokalhoty, termospodky, termotriko, tmel na sádrokarton. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Lidl
Německá prodejna Lidl působí v České republice od roku 2003 a v současné době zde provozuje více než 250 prodejen. Až 80 % sortimentu tvoří přes 100 privátních značek. Lidl pravidelně získává od zákazníků různá ocenění, mezi které patří například Nejdůvěryhodnější značka v kategorii potravin nebo Cena veřejnosti v prestižní soutěži Obchodník roku. Velké oblibě se prodejna těší pro své speciálně zaměřené akce „Lidl týden“ jako XXL týden, Retro týden, Italský týden, Americký týden, Francouzský týden či Řecký týden, díky kterým si můžete dopřát zahraniční speciality za vynikající ceny. O akčním zboží Lidl se u nás vždy dozvíte s předstihem v pravidelném online letáku s nabídkou na aktuální týden plném slev.

Těstoviny - prodejci

Nejnovější letáky

Produkty

Prodejci