PENNY - Textil do ložnice v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt Textil do ložnice platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt Textil do ložnice a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt Textil do ložnice za výhodnou cenu 399,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek Textil do ložnice chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
povlečení
LOŽNÍ POVLEČENÍ* - 140 × 200 cm + 70 × 90 cm  
399,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Textil do ložnice v letácích PENNY

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt Textil do ložnice a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt Textil do ložnice hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Textil do ložnice právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt Textil do ložnice i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Toma Natura, tyrolské klobásky, termoboty, termobunda, termodžíny, termokalhoty, termopunčocháče, termospodky, termotriko, třpytky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Textil do ložnice

Nejnovější letáky