Tlakoměr - Aktuální ceny z letáků

Hledáte akce a slevy na produkt tlakoměr? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je tlakoměr. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu tlakoměr.

Výrobek tlakoměr je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Kaufland. Můžete jej pořídit za 299,90 Kč, tato akce platí od 10.8. do 16.8.2022.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
Tlakoměr na zápěstí - měření krevního tlaku a pulzu pro obvod zápěstí: 13,5 - 19,5 cm 2 uživatelské paměti pro 120 měřených hodnot cena za 1 kus, cena pro držitele Kaufland Card: 269,90 Kč  

*

299,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
Tlakoměr na paži - měření krevního tlaku pro obvod paže: 23 - 33 cm 2 uživatelské paměti pro 120 měřených hodnot cena za 1 kus  

*

599,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Tlakoměr v letácích

 

Tlakoměr - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt tlakoměr. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt tlakoměr a jako první se dozvíte, pokud bude tlakoměr v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt tlakoměr.

Zkontrolujte cenu produktu tlakoměr u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte tlakoměr

Nejnovější letáky