Teta drogerie - toaletní papír v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt toaletní papír platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt toaletní papír a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt toaletní papír za výhodnou cenu 79,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek toaletní papír chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Tip Line - 2-vrstvý toaletní papír, 16 rolí cena za 1 roli 4,99*  

*

79,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Velvet - 3-vrstvý toaletní papír, 12 rolí, různé druhy cena za 1 roli 7,49*  

*

89,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Toaletní papír v letácích Teta drogerie

 

Toaletní papír - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt toaletní papír a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt toaletní papír hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt toaletní papír právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt toaletní papír i v jiných obchodech jako Dedra, coop TERNO, MAKRO, Flop, Globus nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Toma Natura, tyrolské klobásky, termoboty, termobunda, termodžíny, termokalhoty, termopunčocháče, termospodky, termotriko, toustovač. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte toaletní papír

Nejnovější letáky