Teta drogerie - toaletní voda v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt toaletní voda platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt toaletní voda a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt toaletní voda za výhodnou cenu 169,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek toaletní voda chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
B.U. - EDT 50 ml, různé druhy  

*

249,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
MEXX dámské a pánské DNS 75 ml, různé druhy -  

*

249,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dolce & Gabbana - Light Blue dámské EDT 25 ml  

*

999,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Toaletní voda v letácích Teta drogerie

 

Toaletní voda - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt toaletní voda a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt toaletní voda hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt toaletní voda právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt toaletní voda i v jiných obchodech jako AVON, FreeOneShop, ORIFLAME, dm drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Toma Natura, tyrolské klobásky, termoboty, termobunda, termodžíny, termokalhoty, termopunčocháče, termospodky, termotriko, toustovač. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte toaletní voda

Nejnovější letáky