Leták UNI HOBBY říjen 2022 - str. 10 *

10 / 33

Leták UNI HOBBY - Produkty v akci - malířská barva, Primalex, Primalex plus, Primalex polar, tónovací barva, malířský nátěr, interiérová barva, sádrokartonová deska. Strana 10.
10 / 33

Prolistujte si tento leták obchodu UNI HOBBY platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 32 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby. Tento leták UNI HOBBY nabízí slevy na více než 227 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě UNI HOBBY ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 32. Na aktuální stránce najdete akce na malířská barva, Primalex, Primalex plus, Primalex polar, sádrokartonová deska, tónovací barva, malířský nátěr, nicméně UNI HOBBY v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na Primalex, omítka, tónovací barva, lepicí páska, HET, beton, tapeta, penetrace, sádrokartonová deska, malířský nátěr. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě UNI HOBBY, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách UNI HOBBY

Produkty v tomto letáku

 
 
Bílé BarVy PrO inTeriér Bella malířský nátěr VysOká kryVOsT  inTeriér Popis: bílá interiérová barva odolná vůči otěru za sucha a velmi dobře paropropustná Použití: na omítky cementové, vápenocementové, sádrové podklady, sádrokartonové desky Výhody: barva s vynikající kryvostí a velmi vysokou bělostí min. 89 % BaSO4 Vydatnost: 8–12 m2/kg Počet vrstev: 2 Odstín: bílý Vzhled nátěru: matný Typ produktu: vodou ředitelný Balení: 15 kg Cena: 499,347200 2–4 hod. Tekutá tónovací barva  inTeriér  exTeriér Popis: řada univerzálních akrylátových tónovacích barev určených pro obarvování malířských nátěrových hmot Primalex Standard ParOPrOPusTná  inTeriér Primalex Plus OTěruVzdOrná  inTeriér Popis: interiérová malířská barva s vysokou vydatností Popis: malířský nátěr na stěny a stropy ložnic, obývacích pokojů, chodeb a kanceláří Použití: pro malování minerálních povrchů stěn garáží, dílen, sklepů, chodeb a jiných nenáročných technických prostor Použití: na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, vhodný pro stěny a stropy Výhody: je také možné je vzájemně kombinovat a docílit tak bohaté škály dalších barevných odstínů nebo je aplikovat i přímo ve formě koncentrátu Výhody: vysoká kryvost, paropropustnost a zároveň garance bělosti min. 85 % BaSO4 Vydatnost: 12–16 m2/kg Výhody: výborná kryvost a vysoká otěruvzdornost a zároveň garance bělosti min. 86 % BaSO4 Vydatnost: závisí na druhu použité nátěrové hmoty Počet vrstev: 2 Vydatnost: 10–14 m2/kg Odstín: bílý Počet vrstev: 2 Počet vrstev: závisí na druhu použité nátěrové hmoty Vzhled nátěru: matný Odstín: bílý Odstíny: 18 Typ produktu: vodou ředitelný Vzhled nátěru: matný Vzhled nátěru: závisí na druhu použité nátěrové hmoty Balení: 4 kg, 7,5 kg, 15 kg, 40 kg Typ produktu: vodou ředitelný Cena od: 229,- Balení: 1 l, 4 kg, 7,5 kg, 15 kg, 40 kg Typ produktu: vodou ředitelný 312651 Použití: odstíny jsou připravené k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání Cena od: 179,304431 Balení: 0,25 l, 0,5 l, 1 l Max. 12 m2 Primalex Polar VysOká BělOsT Použití: ideální pro malování stěn a stropů minerálních omítek i sádrokartonových desek interiérů v obytných a také komerčních prostorech Výhody: připravena k okamžitému použití i bez ředění, vysoká otěruvzdornost, dokonalá bělost Vydatnost: 7–11 m2/kg Počet vrstev: 2 Odstín: bílý Vzhled nátěru: matný Typ produktu: vodou ředitelný Balení: 1 l, 4 kg, 7,5 kg, 15 kg, 40 kg Cena od: 219,- Cena od: 95,- 304435 335593 2–4 hod. 10 2–4 hod. Max. 16 m2 Podrobnosti o platnosti uvedených cen naleznete na str. 2 tohoto katalogu. 2–4 hod. Max. 14 m2  inTeriér Popis: splní vaše nejnáročnější představy o exkluzivním matném vzhledu. Nová receptura zjednodušuje aplikaci a pomůže vám dosáhnout dokonalého výsledku 2–4 hod. Max. 11 m2

Další letáky UNI HOBBY

Nejnovější letáky