JYSK - válenda v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě JYSK na produkt válenda platné od 29.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu JYSK na produkt válenda a ušetřete tak své peníze.

V obchodě JYSK najdete produkt válenda za výhodnou cenu 6 000,00 Kč. Tato slevová akce platí od 29.6. do 12.7.2022. Pokud si výrobek válenda chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu JYSK.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
JYSK
 
JYSK
VÁLENDA CENTRUM Potah. Sedadlo s pěnovou výplní. Nastavitelná opěrka hlavy a úložný prostor. Š200 x V50 x H90 cm* -  
6 000,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Válenda v letácích JYSK

 

Válenda - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu JYSK na produkt válenda a máme nejnovější akční letáky obchodu JYSK na produkt válenda hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt válenda právě v obchodě JYSK, můžete hledat stejný produkt válenda i v jiných obchodech jako SCONTO NÁBYTEK, Nábytkáři Čech a Moravy, IDEA nábytek nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: vepřová hlava, vepřové srdce, vepřový jazyk, vepřový mozeček, vdolek, vnitřní teploměr, Velvet Smooth, Valetol, vápník pro nehty, vápnitý dolomit. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte válenda

Nejnovější letáky