Valentýn - letáky a akce

Podívejte se na akční letáky na Valentýn. U nás na webu Kompas Slev máme nejaktuálnější nabídky akcí a slev, které můžete využít při nákupech na Valentýn. Nabízíme letáky a katalogy všech vašich oblíbených značek, které vám na Valentýn pomohou ušetřit peníze. Maximální slevy na Valentýn získáte zde na webu Kompas Slev.

Aktuální letáky
Aktuálně nejsou žádné platné letáky
Archivní letáky

Leták Qanto market

Leták Qanto market - 11.2.2021 - 17.2.2021.
11.2. - 17.2.2021
Platný ve všech prodejnách Qanto market

Leták CBA Premium

Leták CBA Premium - 10.2.2021 - 16.2.2021.
10.2. - 16.2.2021
Platný ve všech prodejnách CBA Premium

Leták Pramen CZ

Leták Pramen CZ - 10.2.2021 - 16.2.2021.
10.2. - 16.2.2021
Platný ve všech prodejnách Pramen CZ
Valentýn - letáky a akce

Od začátku února přemýšlíme, čím bychom potěšili svého partnera. Svátek zamilovaných se totiž blíží. Krásná tradice, která připomíná odvážný čin kněze Valentýna.

Den plný romantiky pro všechny zamilované

Některé svátky se slaví jen v určitých zemích a kulturách a některé pronikají doslova do každé končiny naší planety. K těm patří většinou ty příjemné, které přinášejí do života něco pozitivního. K takovým svátkům bezesporu patří i 14. únor. Žádnému zamilovanému není jistě zapotřebí připomínat, co se právě toho dne má stát. Svatý Valentýn je prostě svátkem všech zamilovaných.

Odkud se ale tato tradice vlastně vzala?

Podle pověsti byl Valentýn římským knězem, který tajně oddával zamilované páry, kterým to císař Claudius II. zapověděl. Když vše vyšlo na světlo, nechal císař bez milosti kněze popravit. Jeho poprava byla stanovena právě na 14. únor. Lidé na něho vzpomínají tím nejkrásnějším způsobem. Svátek zamilovaných oslavují tím, že si mezi sebou dávají speciální valentinské dárky a posílají romantická přání.

A také den plný krásných překvapení

V České republice se tento zvyk pevně usídlil až po roce 1990 a dnes ho uznává asi třetina populace. Zejména té mladší. Valentýnské obrázky a jiné krásné dárky mohly dostávat ale i naše prababičky. Tento svátek se totiž před druhou světovou válkou slavil v hojné míře i u nás. Pak ho odsunula změna režimu.

Přemýšlíte, jak svého partnera v tento den příjemně překvapit? Není to vůbec složité.

Inspiraci můžete najít ve speciálních nabídkách prodejců

Pozadu se svou nabídkou nezůstávají ani velké obchodní řetězce jako Kaufland, Lidl, Albert nebo Tesco. Pokud jste stále nenašli to pravé, pak stačí prohlédnout slevové letáky, ve kterých najdete spoustu inspirativních nápadů. Finančně výhodné, a navíc originální valentinské dárky, najdete v oddělení kosmetiky, potravin a nebo i sportovního vybavení.

TOP letáky