Vánoce - letáky a akce

Podívejte se na akční letáky na Vánoce. U nás na webu Kompas Slev máme nejaktuálnější nabídky akcí a slev, které můžete využít při nákupech na Vánoce. Nabízíme letáky a katalogy všech vašich oblíbených značek, které vám na Vánoce pomohou ušetřit peníze. Maximální slevy na Vánoce získáte zde na webu Kompas Slev.

Aktuální letáky

Leták Sparkys

Leták Sparkys - 1.10.2021 - 31.12.2021.
1.10. - 31.12.2021
Platný ve všech prodejnách Sparkys

Leták Butlers

Leták Butlers.
Platný ve všech prodejnách Butlers

Leták DRÁČIK

Leták DRÁČIK - 11.10.2021 - 31.12.2021.
11.10. - 31.12.2021
Platný ve všech prodejnách DRÁČIK

Leták Pompo

Leták Pompo - 13.10.2021 - 12.12.2021.
13.10. - 12.12.2021
Platný ve všech prodejnách Pompo
Vánoce - letáky a akce

Vánoce

Vánoční svátky jsou sice dny, které se každým rokem opakují, ale přesto jsou rok co rok stejně kouzelné.

A jak prožijete Vánoce vy?

Dny vánoční patří k nejdůležitějším svátkům křesťanského světa. Za dobu své existence se v mnohém změnily, jedno však stále zůstává. Vánoce jsou prostě časem, kdy se peče vánoční cukroví, scházejí se přátelé, rodina a předávají si vánoční dárky.

Kdy se vlastně datuje první slavení Vánoc?

V Česku je hlavním dnem Štědrý den, kdy se předávají dárky a chystá se štědrovečerní večeře. Tento den je pro nás naprosto výjimečný a doslova magický, protože právě na Štědrý den můžeme podle některých indicií poznat, jaký nás čeká další osud. V mnoha rodinách je tedy program na Vánoce podobný. Ještě, než se rozbalí dárky, krájí se jablka, louskají ořechy a posílají lodičky se svíčkami.

Na stole by také neměla chybět vánoční štola, která symbolizuje malého Ježíška zavinutého v plenkách. Tento zvyk pochází z Německa, ale zanedlouho se rozeběhl do celého světa.

Vánoční nabídka

I z pohledu obchodníků je adventní a vánoční čas nejočekávanějším obdobím roku. Velké obchodní řetězce jako Kaufland, Lidl, Penny Market nebo Albert vydávají speciální vánoční katalogy a slevové letáky. Mezi nejprodávanější vánoční zboží patří, kromě potravin, samozřejmě elektronika, hračky a parfémy. Do popředí zájmu se dostávají i módní online řetězce jako Bonprix, Zara a další. Mezi vánočními dárky pod stromečkem se pak nejčastěji objevují mobilní telefony, televize, domácí spotřebiče, hračky, sportovní vybavení, oblečení nebo kosmetika.

Vánoční nákupy

Vánoční nákupy se vyplatí dobře naplánovat, jen tak se vám podaří ušetřit a nezapomenout splnit všechna vánoční přání vašim nejbližším. Kompasslev.cz vám nabízí přehled nejvýhodnějších nabídek a slev prostřednictvím letáků vašich oblíbených prodejců. Nenechávejte vše na poslední chvíli a prohlédněte si nabídku v kategorii supermarkety, elektro nebo hračky!

Veselé Vánoce všem!

TOP letáky