MAKRO - vánočka v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt vánočka platné od 6.7.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt vánočka a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt vánočka za výhodnou cenu 38,50 Kč. Tato slevová akce platí od 6.7. do 19.7.2022. Pokud si výrobek vánočka chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
VÁNOČKA ZÁMECKÁ - • s rozinkami • bal.: 400 g • cena za 400 g  

**

38,50 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Vánočka v letácích MAKRO

 

Vánočka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt vánočka a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt vánočka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt vánočka právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt vánočka i v jiných obchodech jako ESO MARKET nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: vepřová hlava, vepřové srdce, vepřový jazyk, vepřový mozeček, vdolek, vnitřní teploměr, Velvet Smooth, Valetol, Valfrutta, vápník pro nehty. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte vánočka

Nejnovější letáky