Varné desky - Aktuální ceny z letáků

Hledáte akce a slevy na produkt Varné desky? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Varné desky. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Varné desky.

Výrobek Varné desky je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Kaufland. Můžete jej pořídit za 699,90 Kč, tato akce platí od 17.8. do 23.8.2022.

Výrobek Varné desky je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Kaufland, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Varné desky pořídit v obchodech Kaufland, v právě probíhající akci tam stojí 699,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
indukční varná deska, varná deska
Indukční varná deska IC-D0201 - 7 programů 10 úrovní výkonu a teploty s funkcí časovače a teploty příkon: 2 000 W cena za 1 kus  

*

699,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
indukční vařič
Indukční vařič GIC3035 - • nerezové provedení • varné sklo Schott Ceran® • dotykový ovládací LED panel • možnosti nastavení teploty, času a úrovně výkonu • časovač 180 min s možností nastavení po 30 sec. • 10 úrovní výkonu, pojistka proti přehřátí • pro nádoby s max. ⌀ 28 cm • vyjímatelný tukový filtr pro snadné čištění • regulace teploty: 60 až 240 °C • příkon: 3,5 kW/230 V • rozměry: 356 × 440 × 120 mm  
3 790,00 Kč
Electroworld
 
Electroworld
indukční varná deska viz leták viz leták
EVA supermarket
 
EVA supermarket
indukční varná deska viz leták viz leták
IKEA
 
IKEA
indukční varná deska viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Varné desky v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Varné desky. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Varné desky a jako první se dozvíte, pokud bude Varné desky v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Varné desky.

Zkontrolujte cenu produktu Varné desky u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků -. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Varné desky

Nejnovější letáky