Věšák - Aktuální ceny z letáků JYSK

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě JYSK na produkt věšák platné od 3.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu JYSK na produkt věšák a ušetřete tak své peníze.

V obchodě JYSK najdete produkt věšák za výhodnou cenu 400,00 Kč. Tato slevová akce platí od 3.8. do 16.8.2022. Pokud si výrobek věšák chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu JYSK.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
JYSK
 
JYSK
VĚŠÁK GUDME Chrom a plast, nastavitelná výška. Š81 x V90-161 x H43 cm - Dvojitý, Š83 x V93-168 x H43 cm 600,-  
400,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Věšák v letácích JYSK

 

Věšák - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu JYSK na produkt věšák a máme nejnovější akční letáky obchodu JYSK na produkt věšák hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt věšák právě v obchodě JYSK, můžete hledat stejný produkt věšák i v jiných obchodech jako MÖBELIX, BetterStyle, XXXLutz, SCONTO NÁBYTEK nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Víno Podivín, vysoušeč vody, večka selská, vánoční doplňky, vápník pro nehty, Vinařství Zlomek & Vávra, vápnitý dolomit, Vinařství Starý sklep, vědomostní hra, vánoční hvězda. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte věšák

Nejnovější letáky