Leták Vrtal - 1.1.2023 - 31.1.2023 - str. 9 *

9 / 41

Leták Vrtal - 1.1.2023 - 31.1.2023 - Produkty v akci - mandarinky, kořenící přípravek, limonáda, Coca-Cola, džus, colový nápoj, rum, gin, Bacardi, Pyrat, Bombay Sapphire. Strana 9.
9 / 41

Prolistujte si tento leták obchodu Vrtal platný od 1.1.2023 do 31.1.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 40 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Vrtal nabízí slevy na více než 442 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Vrtal ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 40. Na aktuální stránce najdete akce na rum, mandarinky, gin, limonáda, Coca-Cola, džus, Bacardi, nicméně Vrtal v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na vodka, gin, tonic, whisky, slivovice, vodka, rum, Becherovka, bylinný likér, Havana Club. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Vrtal, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Vrtal

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Coca-Cola

Coca Cola byla původně zamýšlena jako léčivý přípravek pro zklidnění žaludečních potíží a proti bolestem hlavy. Dnes na ni lidé pohlíží docela jinak.

Kdo by neznal Coca Colu ve skle

Znáte Coca Colu? Stěží byste našli někoho, kdo by na tuto otázku odpověděl záporně. Za socialismu byla u nás považována za něco výjimečného a byla zejména pro mladistvé symbolem vzdoru vůči stávajícímu systému.

Víte, že Coca Cola byla původně vyrobena jako účinný lék pro zmírnění bolestí hlavy a zklidnění nervové soustavy? V některých případech zabírá i na žaludeční nevolnosti. Tento nápoj spatřil světlo světa na konci 19. století a ve své době se jednalo o preparát, který se pacientům podával v malém množství pouze na předpis. Výrobce uvedl ve složení Coca Coly dva hlavní zdroje, jimiž jsou ořechy Cola acuminata, pocházející z deštných pralesů v Africe, a zároveň lístky stromu Rudodřev koka (coca), který přirozeně roste v Jižní Americe, a vykazuje pro lidské tělo povzbuzující účinky. Odtud tedy pramení samotný název nápoje (tehdy spíše bylinného sirupu) – Coca + Cola = Coca Cola.

 
0,51 1066,00 1290,- s DPH ALICE PHASIERALTANT LANTIAGO CH RUM LABOURDONNAIS TEKİN GENTLEMEN BLIT 0.71 259,90 315,-om PRILE LAME BUM H BAND OF MAURISIRE Jedná se o jedinečnou limitovanou edici rumu. Každá várka je jiná, tak jak to vyžaduje Single cask. Tento jedinečný, čistý třtinový rum, zrajici ve francouzském dubu, nabizi bohatý a kouřový charakter s tóny mandarinky a lískových oříšků. 33501185 Ron Gentlemen Single Cask 12yo 45% 0,51 904 BACAR BACARDÍ CARTA NE GENTLEMEN CARTA BLANCA Bacardi 0,7L Carta Blanca 3501014 Carta Negra150105 -REFERIOR WHITE BA 10 SANTIAGO Tape DISTILLERIE DE LABOURDONNAIS ESTATE FOUNDED IN 1774 NOVINKY Z OSTROVA MAURICIUS 0.71 408,90 495,-=DPH DISTILLERIE DE LABOURDONNAIS ESTATE FOARTE IN TH SPICED GOLD ISLAND OF MAURITIUS SPICED BUM HON VOL SPICED GOLD Destilát z čisté šťávy cukrové třtiny se směsi tajného kořeni, skolkce a pomerančové kůry. Jemná a vyvážená chut dřevěných tónů prostupuje timto suchým zemědělským 'craft rumem'. e-shop VRTAL www.vrtal.cz- 33501183 Rum Labordonnals Spiced Gold 40% 0,7L Coca-Cola HBC Česko a Slovensko SPECIÁLNÍ NABÍDKA PYRA PYRAT UM 0,71 629,90 762.-OPH NO RESERVE Pyrat XO reserve 0,7L Karibik N 0,71 375,90 -speciální cenová nabídka 455,- - N DPH: RUM LABOURDONNAIS TITATE FOETHER IN LAT CRAFT RUM OF PURE SUBAR CANE JUICE ISLAND OF MAURITIUS HONG SEXC CLASSIC RUM Klasický rum, který růstává věrný rumu Agricole. Nabil vlechny tóny a chutě čerstvě řezané šťávy z cukrové třtiny s bylinnými tóny a jemnou sladkosti. Ideální pro míchání koktejlů a drinků všech druhů nebo jako čistý, s kostkami ledu. Elegantní bily 'craft rum'. 33501182 Rum Labordonnais Classic 40% 0,7L HALME BOMBAY SAPPHIRE DRY GIN IMPORTED 0.71 403,90 489,-DPM Gin Bombay Sapphire 0,71 LEDEN 2023 09

Další letáky Vrtal

Nejnovější letáky