Nahrajte chybějící leták

Leták Vrtal - str. 55 *

Leták Vrtal - str. 55 *

1 ... 55 ... 65
Leták Vrtal - Produkty v akci - zázvor, svařené víno, káva, Jihlavanka, instantní káva, čaj, Jemča, černý čaj, zelený čaj, ovocný čaj. Strana 55.
1 ... 55 ... 65

Prolistujte si tento leták obchodu Vrtal platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 64 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Vrtal nabízí slevy na více než 637 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Vrtal ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 64. Na aktuální stránce najdete akce na zázvor, svařené víno, káva, jihlavanka, instantní káva, čaj, jemča, nicméně Vrtal v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na mandarinky, limetka, grapefruit, tonic, ondrášovka, lékořice lysá, máta, skořice, ovocný nápoj, teekanne. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Vrtal, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Vrtal

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Jihlavanka

Než se káva dostane do vašeho šálku, projde několika náročnými fázemi úprav. Proto bychom měli vědět, jak správně připravit dobrý šálek kávy. Podle průzkumů je jednou z nejoblíbenějších značek mezi všemi druhy kávy Jihlavanka. Zrna pro její výrobu pocházejí z různých částí světa. Je to především z toho důvodu, aby se zachovala kvalita chuti i aromatické stránky této kávy. Tato káva vzniká složením ze dvou základních druhů. Jedná se o Robustu a Arabicu.

Robusta zvolená pro Jihlavanku většinou pochází z Vietnamu a Arabica se dováží převážně z Brazílie. Kávová zrna procházejí náročnou úpravou, jejímž základem je pražení horkým vzduchem při teplotě, která dosahuje 200 až 240 °C. V této horké vzdušné lázni setrvají zrna kolem dvou až tří minut. Technologie pražičky je velice promyšlená a propracovaná. Horký vzduch pomáhá zrnům v cirkulaci a tím pádem projde pražením každé jednotlivé kávové zrno. Horký vzduch se pro pražení osvědčil především proto, že tím káva dostane svou specifický a žádaný kyselý i hořký nádech. Pro zachování kvality chuti i aroma Jihlavanky je nutné po pražení zrna rychlým způsobem zchladit. Tajemství vyvážené chuti kávy Jihlavanka tkví také v tom, že se jednotlivé odrůdy praží zvlášť a poté se smíchají do konečné podoby.

 
URTAL POTRA J00 t00 JEMCA KLUB CAJ JEMČA CERA A/ JEMČA LESNÍ PLODY JEMČA OVOCNY CAJ AROMATIZOVANY S CITRONEM 100 EMCA YRANY CRN CAI KUBCA ČESKÁ ČAJOVÁ JEDNIČKA JEMČA JEMČA Zdený Caj LA PLOOY CITRONEM Klub čaj černý čaj 150g/ 100 sáčků 42740503 Vybraná čajová směs anglického typu nabízející harmonické spojení výrazné vůně s lahodnou a silnou chutí. Tento čaj je svým charakterem ideálním pro odpolední čajové posezení. Je vhodný i pro dochucení mlékem. - 100 sáčků v hygienickém přebalu. Zelený čaj s citronem 150g / 100 sáčků 42740528 Dlouholetý bestseller Jemča Zelený čaj s citronem tentokrát v gastro balení. - 100 sáčků v hygienickém přebalu Lesní plody ovocný čaj aromatizovaný 200g / 100 sáčků 42740519 Pro svou jemnou a přitom výraznou chut a vůni po lesních jahodách, malinách a ostružinách patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější ovocné čaje. Nyní ve velkém gastro balení, se šňůrkou a etiketou. - 100 sáčků v hygienickém přebalu 25 sc JEMČA EHCA Selection Jemča Selection 9 druhů čajů / 4ks v hygienických přebalech 42740533 Jemča Zlatý černý čaj 25 sáčků hygienických přebalech 0000000 JEMČA 9DRU CAJU ZUTY ZLATY ZLATÝ CERNY CAJ CEKMA CVI EMCA Selection 9DRUHU CAJU RECEPTURA UNIKÁTNÍ Svařák VYSOKY Vitamínu OBSAH ORIGINAL ORIGINAL Horký zázvor BEZ Herks C VINA Zarvorový napoj Horký francouz VINNY alkoholu Sovocem UNIKÁTNÍ topnatur VINNY Nehem Y non RECEPTURA *alcoholie Obran Vitainu Syatak BEZ alkuhole HORKÝ FRANCOUZ HORKÝ ZÁZVOR Zázvorový nápoj s ovocem 20x17g nealko svařák z hroznů z Francie Novinka 20 p V e.VION al N hsarlbes sen 20x16g 42777381 42785394 Lze míchat i jako ledový nápoj Tehilo JIHLAVANKA JIHLAVANKA poctivá káva JIHLAVANKA poctivá káva JIHLAVANKA poctivá káva STANDARD JIHLAVANKA STANDARD ORIGINAL JIHLAVANKA poctivá kv ORIGINAL Jihlavanka Standard Original 150g 42730504 250g 42730505 500g 42730506 1000g 42730503 STANDARD ORIGINAL Jihlavanka Standard STANDARD ORIGINAL STANDARD ORIGINAL instantní káva 200g 42732002 JIHLAVANKA emaa- So Silná Jemna Stled Silná Jemna Stledni - Silná n -s Silná a Silna INSTANTNI KAVA Poctivi kiva- EAO SMES OUETAV E ANOMA SAAL CHUT PRADENA ALETA CVA e 200g e250 g es00 g e 1000 g www.facebook.com/vrtalsro/ Horké nápoje www.vrtal.cz 55 Posiluje

Vrtal letáky

TOP letáky