Nahrajte chybějící leták

Leták Vrtal - str. 56 *

Leták Vrtal - str. 56 *

1 ... 56 ... 65
Leták Vrtal - Produkty v akci - lékořice lysá, máta, skořice, ovocný nápoj, Teekanne, čaj, černý čaj, zelený čaj, ovocný čaj, Earl Grey, šťáva z citronů, multivitamin, bylinná směs. Strana 56.
1 ... 56 ... 65

Prolistujte si tento leták obchodu Vrtal platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 64 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Vrtal nabízí slevy na více než 637 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Vrtal ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 64. Na aktuální stránce najdete akce na lékořice lysá, máta, skořice, ovocný nápoj, teekanne, čaj, černý čaj, nicméně Vrtal v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na zázvor, svařené víno, káva, jihlavanka, instantní káva, rajčata, cibule, česnek, dýně, chilli paprička. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Vrtal, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Vrtal

Produkty v tomto letáku

 
 
URTAL A POTRA (882 NABÍDKA GASTRO ČAJŮ TEEKANNE KAN KAN PEINSTE FEINSTE FENSTE FINEST KAMILLE FINEST KRÄUTER FINEST FINEST PFEFFERMINZE DARJEELING GREEN TEA CAMOMILE ENGLISH BREAKFAST EARL GREY HERBAL SELECTION PEPPERMINT ESAL VEINGE Zelený čaje Green Tea 1,75 g 20 sáčků Bylinné čaje Peppermint 2,25 g, , Herb Selection 2,0 g, Camomile 1,50 g 20 sáčků Černé čaje English Breakfast 1,75 g, Earl Grey 2 g, Darjeeling 1,75 g 20 sáčků KAN KAND FINEST PINEST PREMIUM RED ORANGE INGWER ZITRONE KIDS' TEA FINEST MULTIVITAMIN FOREST FRUIT FRUIT SELECTION fresh fresh fresh Fresh 5TRAWGEeY.RASPOERRY WITH IO VITAMINS GINGER LEMON KEM T REM T Lesní plody 42750529 Hruška s meduňkou 0000000 Granátové jablko s broskví 42750531 0,51 PET WALD 100NIIK OL KUOKJEN. 100% NHIK OSKUOKIEN. 0S ZICKER 100NIK OSKVOKIEN. 0S ZICKER Ovocné čaje Forest Fruit 3 g, Fruit Selection 3 g, Multivitamín 3 g, Red Orange 3 g, Ginger Lemon 1,75 g, Kids' Tea 3 g 20 sáčků TEEKANNE Litronen SAFT Teekanne Svařáček Glühfix TEEKANNE Ma Win din Mtd Z GlühFix 20 x 1,5 g Citrónová šťáva 100 x 4 ml Čaj, to je TEEKANNE. Od roku 1882. NABÍDKA GASTRO ČAJŮ TEEKANNE selection 1882 1882 Černé čaje TEEKANNE TEEKANNE TEEKANNE selectfon elent selectfon selectfon seleceton Dariel Earl Grey Assam Darjeeling Jemný čaj, který je sklizen ručně na známých čajových plantážich, vysoko v horách, v Darjeelingu. Lahodná a květinová chut'. Vynikajici černý čaj s plnou chuti z čajových plantáží v Assamu na severovýchodě Indic. Tento čaj má silnou, nasládlou chut'. Earl Grey Klasická směs černých čajů. Jemná chur' čajových lístkú, které jsou sbírány ručně, s dotekem čerstvého citrónua bergamotu. Lehká, květinová a ovocná chut'. Bylinné čaje TEEKANNE TEEKANNE TEEKANNE selectfon selectfon selection Rodo Vanil. Vialk Pepperriat Vitalizing Herbs Aromatická, bylinná čajová směs bez kofcinu - medový keř, máta peprná, verbena, skořice, lékořice, Rooibos Vanilla Jemný čaj Rooibos, ochucený vanilkou. Čaj Rooibos se pěstuje na svazich hor Cederberg v jižni Africe. Je to přirodní, bezkofeinový čaj, a proto je ideálni alternativou čaje černého. Peppermint Jemná bylinná směs z listů máty peprné. Přijemná, osvěžujíci chuť tohoto exklusivniho čaje, je diky přítomnosti olejú, které jsou v mátě obsaženy. citrónová tráva a květy měsičku lékařského. Ovocné čaje Zelený čaj TEEKANNE TEEKANNE TEEKANNE selectfon selecet selection selection wlertt select Grea hare Gren Toa Frvit Selection Fros Salheticn Ral Orng Red Orange Exklusivní ovocný nápoj vonici po červeném pomeranči. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Fruit Selection Exklusivni ovocný čaj vonici po sladkých malinách, jahodách a ostružinách. Tento prémiový, ovocný čaj je vhodný pro všechny věkové kategorie. Green Tea Lahodný čaj, který je sbírán ručně na vybraných čajových plantážich v Čině, na místě, odkud čaj pocházi. Květinová a přijemně hořká chuť. Čaj, to je TEEKANNE. Od roku 1882. Horké nápoje //facebook.com/vrtalsro/ 56 www.vrtal.cz NE TEEK

Vrtal letáky

TOP letáky