MAKRO - Zahradní boxy a úložné prostory v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt Zahradní boxy a úložné prostory platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt Zahradní boxy a úložné prostory a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt Zahradní boxy a úložné prostory za výhodnou cenu 699,00 Kč. Tato slevová akce platí od 8.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek Zahradní boxy a úložné prostory chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
DŘEVĚNÝ BOX - • set 3 ks  

**

699,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Zahradní boxy a úložné prostory v letácích MAKRO

Leták MAKRO
Leták MAKRO - 8.6.2022 - 5.7.2022.
8.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt Zahradní boxy a úložné prostory a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt Zahradní boxy a úložné prostory hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Zahradní boxy a úložné prostory právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt Zahradní boxy a úložné prostory i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, zahradní obuv, zahradní pytel, zahradnický kompost, závěs s očky, závěsné osvětlení, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zelí hlávkové, zimní obuv. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Zahradní boxy a úložné prostory

Nejnovější letáky