OBI - zahradnický substrát v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě OBI na produkt zahradnický substrát platné od 18.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu OBI na produkt zahradnický substrát a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
OBI
 
OBI
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Zahradnický substrát v letácích OBI

 

Zahradnický substrát - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu OBI na produkt zahradnický substrát a máme nejnovější akční letáky obchodu OBI na produkt zahradnický substrát hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt zahradnický substrát právě v obchodě OBI, můžete hledat stejný produkt zahradnický substrát i v jiných obchodech jako HORNBACH, UNI HOBBY, Baumax, Haus Spezi, Globus nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, záclonová tyč, zahradní obuv, zahradnický kompost, zastřihovač vousů, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zimní obuv, zpevňující tělové mléko, zatahovací pytle. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte zahradnický substrát

Nejnovější letáky