Kaufland - zakysaná smetana v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt zakysaná smetana platné od 18.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt zakysaná smetana a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt zakysaná smetana za výhodnou cenu 24,90 Kč. Tato slevová akce platí od 18.5. do 24.5.2022. Pokud si výrobek zakysaná smetana chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
CRÈME FRAÎCHE Zakysaná smetana - tuk 36 % 200 g (=100 g 12,45)  

*

24,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Zakysaná smetana v letácích Kaufland

 

Zakysaná smetana - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt zakysaná smetana a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt zakysaná smetana hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt zakysaná smetana právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt zakysaná smetana i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, Albert Hypermarket, Hruška, Albert Supermarket, Ratio nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, záclonová tyč, zahradní obuv, zahradnický kompost, zastřihovač vousů, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zimní obuv, zpevňující tělové mléko, zatahovací pytle. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte zakysaná smetana

Nejnovější letáky