Globus - Zelenina v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Zelenina platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Zelenina a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Zelenina za výhodnou cenu 8,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 29.6.2022. Pokud si výrobek Zelenina chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Výrobek Zelenina ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě PENNY, stojí tam 6,40 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
salátová okurka
Okurka hadovka 1 ks -  

*

8,90 Kč
Globus
 
Globus
kedlubna
Kedlubna bílá s listy - 1 ks  

*

8,90 Kč
Globus
 
Globus
meloun
Meloun vodní, červený volný celý 1 kg -  

*

14,90 Kč
Globus
 
Globus
brambory
Brambory konzumní rané - volné 1 kg  

*

17,90 Kč
Globus
 
Globus
římský salát, Little Gem
Salát Little Gem zelený - balený 2 ks 1 ks = 8,95  

*

17,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Zelenina v letácích Globus

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Zelenina a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Zelenina hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Zelenina právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Zelenina i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, zahradní obuv, zahradní pytel, zahradnický kompost, závěs s očky, závěsné osvětlení, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zelí hlávkové, zimní obuv. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Zelenina

Nejnovější letáky