Zelí bílé - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt zelí bílé? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je zelí bílé. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu zelí bílé.

Výrobek zelí bílé je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 15,90 Kč, tato akce platí od 30.3. do 24.5.2022.

Výrobek zelí bílé je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt zelí bílé pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 15,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
ZELÍ • bílé, červené, kysané • bal.: 8× 640 g • cena za 640 g - Aro  

**

15,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
ZNOJMIA ZELÍ • bílé • bal.: 4× 640 g • cena za 640 g -  

**

24,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Zelí - • bílé, kysané, červené • bal.: 3,5 kg • cena za 3,5 kg od  

**

49,90 Kč
Astur & Qanto velkoobchod
 
Astur & Qanto velkoobchod
viz leták viz leták
Astur & Qanto velkoobchod
 
Astur & Qanto velkoobchod
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Zelí bílé v letácích

 

Zelí bílé - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt zelí bílé. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt zelí bílé a jako první se dozvíte, pokud bude zelí bílé v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt zelí bílé.

Zkontrolujte cenu produktu zelí bílé u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Astur & Qanto velkoobchod, JIP, MAKRO, Norma, coop TERNO. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte zelí bílé

Nejnovější letáky