Globus - židle v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt židle platné od 16.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt židle a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt židle za výhodnou cenu 1 899,00 Kč. Tato slevová akce platí od 16.6. do 12.7.2022. Pokud si výrobek židle chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Sestava balkonová Carol - balkónový set 2 ks židlí s polštářky pro větší pohodlí + 1 ks stůl, přírodní dřevo Akácie, doplňky: galvanizovaný kov, židle: 520 x 380 x 800 mm (2 ks v balení), stůl: 600 x 600 x 720 mm, nosnost židle: 100 kg, cena včetně polštářků  
1 899,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Židle v letácích Globus

 

Židle - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt židle a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt židle hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt židle právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt židle i v jiných obchodech jako Lidl, BILLA, JYSK, MAKRO, OBI nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Žárovky a baterie, Žehličky, Židle, jídelní židličky, Žebříky a schůdky, Železářský materiál a kování, žardinky, žvýkací kost, Žitná, železnice, žakárový ručník. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte židle

Nejnovější letáky