BILLA - Zmrzlina, led v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt Zmrzlina, led platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt Zmrzlina, led a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt Zmrzlina, led za výhodnou cenu 10,90 Kč. Tato slevová akce platí od 6.6. do 3.7.2022. Pokud si výrobek Zmrzlina, led chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Výrobek Zmrzlina, led ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 5,20 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
zmrzlina, nanuk
Hollandia Jogurtová zmrzka v ovoci - 50 ml, 2 druhy 100 ml = 21,80 Kč  
10,90 Kč
BILLA
 
BILLA
zmrzlina, nanuk
Polárka Smoothie Mango - malina 55 ml, 2 druhy 100 ml = 19,82 Kč  
10,90 Kč
BILLA
 
BILLA
zmrzlina, nanuk, Mrož
Mrož v kakaové - bílé polevě 45 ml, 2 druhy 100 ml = 28,67 Kč  
12,90 Kč
BILLA
 
BILLA
zmrzlina, nanuk
Floriánek Jogurt jahoda v tmavé a bílé polevě - 50 ml, 2 druhy 100 ml = 29,80 Kč  
14,90 Kč
BILLA
 
BILLA
zmrzlina, nanuk
Míša - 55 ml 100 ml = 28,91 Kč  
15,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Zmrzlina, led v letácích BILLA

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt Zmrzlina, led a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt Zmrzlina, led hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Zmrzlina, led právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt Zmrzlina, led i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, zahradní obuv, zahradní pytel, zahradnický kompost, zastřihovač vousů, závěs s očky, závěsné osvětlení, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zelí hlávkové. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Zmrzlina, led

Nejnovější letáky